Afyon Bilgisayar & Cep Telefonu Veri Kurtarma Hizmetleri

0505 0277 007

Bilgisayar Veri Kurtarma

HDD Üzerinde Veri Kurtarma

Afyon Bilgisayar Seagate, Western Digital, Fujitsu, Samsung, Maxtor, Quantum, IBM (HGST), HITACHI, TOSHIBA gibi markaların ürettiği tüm modellerindeki disklerinden veri kurtarma işlemlerini %100’e yakın bir başarıyla gerçekleştirmektedir.

veri kurtarma
veri kurtarma

 

  1. Bilgisayarınızda yanlışlıkla silinen bir veya birden çok dosya için veri kurtarma işlemi gerçekleştirmekteyiz. 
  2. Açılmayan ya da halk tabiriyle çöken bilgisayarınız için veri kurtarma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

SSD Üzerinde Veri Kurtarma

SSD disklerin yapısı ve çalışma mantığı sebebiyle veri kurtarma işlemleri HDD ler kadar kolay değildir. Ama tekrar bilinmesi gerekir ki imkansız da değildir. Üzerinde yapılan çalışma sonucu ne kadar verinin geri geleceği görülebilecektir.

Öncelikle Bu Kısmı Okuyun !

  1. Bilgisayarınız çöktü, açılmıyor ve C: diskinde kurtarılmasını istediğiniz bilgiler var ise bilgisayarınızı üzerinde hiçbir oynama yapmadan bize getirin.
  2. Öncelikle şunu bilmelisiniz hiçbir veri kurtarma işleminin garantisi olmadığı gibi, bu veriniz geri gelmeyecek anlamına da gelmez. Çok kez tüme yakın veriyi geri döndürdük.
  3.  Veri kurtarma işlemi öncesinde bilgisayarınızda geri getirmek istediğiniz veri için yazılımsal olarak herhangi bir deneme ve oynama yapmayınız. 

 

 

Güvenli Veri Silme Nedir ? 

guvenli veri silme
guvenli veri silme

Elinizde bir veri var ve bunu geri dönüşü olmayacak şekilde silinmesini istiyorsanız güvenli veri silme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Güvenli veri silme işlemleri talep edilirse gizlilik sözleşmesi çerçevesinde tarafımızdan adınıza gerçekleştirilebilir. % 100 güvenlidir. Hiçbir veri kurtarma aracı tarafımızdan güvenli şekilde silinen bilgileri geri getiremez.

Harddisk İmha Etme

hdd imha
hdd imha

Elinizdeki bir takım veriden geri dönüşü olmayacak şekilde kurtulmak istiyor ve bunu görmek tecrübe etmek amacındaysanız. İmha etmek istediğiniz harddiskinizi bize getirin. Bir harddisk ten çöpe atarak yada kırarak kurtulamayabilirsiniz. O yüzden bunun nasıl yapıldığını birlikte tecrübe edelim.

Scroll to Top