Afyonkarahisar Merkez ve Çevre İllerinde Bilgisayar Network Ağ Kurulumu, Bilgisayar Toplama, Yazılım Kurulum ve Lisanslama Hizmetletlerini Yürütmekteyiz.

HAKKIMIZDA

Afyon Bilgisayar Sistemleri & Network Hizmetleri

Network afyonbilgisayar

Afyon Bilgisayar Vizyonu

Afyon’un uzman bilgisayarcısı AfyonBilgisayar Hizmetleri olarak müşterilerimizle her zaman diyalog içerisinde ve dost kalarak işlerini süratle ve kaliteli biçimde gerçekleştirerek mağduriyetlerin oluşmasının önüne geçer.

ModemKurulumu Bilgisayarci

Afyon Bilgisayar Misyonu

Afyon’un uzman network ekibi AfyonBilgisayar müşteri memnuniyetini kar kaygısının önünde tutarak iyi niyetin her zaman paradan daha önemli olduğu misyonunu gütmektedir. Para bulunur dost kazanmak ise zordur.

Yazilim Afyonbilgisayar

Afyon Bilgisayar Kalite Politikası

Afyon’da bilgisayarcı olmak bir bilgi işlem çalışanı olarak işini doğru şekilde yapmayı gerektirmektedir.İşini en doğru ve düzgün yapan vatanını en çok sevendir. Biz işimizi seviyoruz.

Bilgisayar

Afyon Bilgisayar Hakkında

Afyon Bilgisayar hizmetleri Abdullah Kaplan tarafından kurulmuştur, Afyon Reklam İnşaat Hizmetlerinin alt kuruluşu olarak Afyonkarahisar İli Merkez ilçesinde Dumlupınar Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Bekleriz.

Bilgi İşlem ustalığı bir MESLEK ise, BİZDE her meslektaşımız gibi elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

afyonbilgisayar-iletisim

KALİTE NEDEN ÖNEMLİDİR ?

Kaliteli iş pahalı iş demek değildir, kalite en iyinin en doğru fiyata çözümlenmesidir.

Afyonda Bilgisayar Hizmetleri Konusunda Uzman Ekibimiz

Bir işin başlangıcından bitiş aşamasına kadar dinleme, doğru algılama, anlama, uygulama aşamalarında karar verme kısmına gelindiğinde profesyonellik ve doğru iletişim hangi iş alanında çalışılıyor olursa olsun çok önemlidir. Bilgisayar sistemleri, herşeyin başında sistem uyumuna ve kullanıcı taleplerine azami özen gösterilmesi gereken mesleklerin başında gelmektedir. İhtiyaç durumunda ihtiyacın doğru anlaşılması ve harcanan parayı minimuma indirgeyerek maksimum düzeyde iş üretmek önemlidir. Afyon bilgisayar olarak hizmet veren firmamızın uzmanları mesleklerinde tecrübe sahibidir. Yıllardır işini bilerek ve severek yapan kişilerden oluşmaktadır.

NETWORK

YAZILIM

DONANIM

BİLGİSAYAR

MÜŞTERİLERİMİZ

ekibimiz

Rinmedya & Afyon Elektrik Ekibimiz

abdullah kaplan

ABDULLAH KAPLAN

YÖNETİCİ

erdal kaplan

Erdal kaplan

Elektrik Mühendisi | Ücretsiz Danışman

müşteri yorumları

Gecenin 3 ünde gelip elektriğimi açtılar Allah razı olsun

Ismail Unsal

Ellerinize sağlık arkadaşlar işini bilerek severek yapıyorlar.

Hacı Osman Bülbül

Hızlı müdahale ve çözüm için teşekkür ederim.

Hakkı Yılmaz

Dumlupınar Mahallesi Atatürk Caddesi No: 7 / 1-E AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

0505 027 7007

©Afyon Bilgisayar
Bu Site Afyon Bilgisayar  İçin Tasarlanmıştır.

Scroll to Top