uygulama gelistirme

Afyon Bilgisayar

Uygulama Geliştirme

Afyon bilgissayar yazılım sistemleri olarak Google Play, Apple Store ve Huawei App Store üzerinden yayınlanmak üzere işletmeniz için uygulama geliştiriyoruz. Dünyada global anlamda dijital bir dönüşüm süreci yaşanıyor, kurumsal firmaların büyük çoğunluğu internet ortamına geçiyor yada geçmek için hazırlık yapıyor. Bu yarışta geride kalmayın. İnternet siteniz logonuz ve uygulamanız ile internet ortamında yerinizi alın.

Neden bir uygulamaya sahip olasınız ki ?

İnternet ortamına geçiş yaparak firmanızın ürünlerini dijital dünyada yayınlamak isterseniz

customer

Onbinlerce Yeni Ziyaretçi

Onbinlerce müşteri potansiyeli olan kullanıcı sitenizi ve uygulamanızı ziyaret ederek ürünlerinizden almak için sıraya girecek. Yeni kullanıcılar yeni yüzler.

quality

En İyiler Arasında Yerinizi Alacaksınız

Global anlamda ürün satışı yapan yada firmasını pazarlayan firmalarla yanyana şirketiniz kurumsal anlamda sergilenerek büyük bir reklam yapacaksınız.

social media

7/24 Online ve Telefon Desteği

İnternet dünyasında karşılaşacağınız sorunlar ile ilgili firmamızdan 7 / 24 Whatsapp ve telefon desteği alacaksınız. Bunu garanti ediyoruz.

backup

Kurumsal Bir Görünüm

Dijital dünyada adınıza yapılacak tüm kurumlsal kimlik çalışmaları firmanıza bakışı tamamen değiştirecek. Eğer kaliteli bir hizmet veriyorsanız tam size göre.

Onlar Bu Yoldan İlerleyerek Büyük Cirolar Elde Ettiler

Kaliteli yapılan her çalışma mutlaka harcanan miktardan daha fazlasını sahibine kazandırır

afyonbilgisayar googleplay

Basit & Kaliteli Yazılımlar

Kurumsal anlamda yeni slogan basit olan en iyisidir. Karmaşık tasarımlarla kullanıcıların kafasını karıştırarak onları amacından uzaklaştırmak yerine bizde basit ve doğal olanı tercih ediyoruz. Karmaşa ön yüzde değil kod kısmında yaşanmalıdır. Kullanıcılar hiçbir zaman istediklerinden farklı bir yöne yönlendirilmemelidir. En önemliside kullanıcılar firmaya karşılıksız güven duygusu beslemelidir ve bu sağlanmalıdır. 

Etkilenmediniz mi?

Bizi tercih edenler ne diyor bir bakalım

Okulumuzda öğrenciler, velileri ve öğretmenlerimiz arasında korona zamanı yaşanan fiziksel kopukluğu aşma konusunda kendileri bize sonsuz katkı sağladılar kurdukları sistemler sorunsuz çalışıyor. Teşekkürü bir borç bilirim.
nalan hanim
Nalan Hanım
Okul Kurucusu
İstanbul'daki global rakiplerimizle yerelden baş etmenin mümkün olabildiği kanısına varmamızı sağladıkları için teşekkürler.
Kadri Bey
Petshop Sahibi
Sanat her yerde yeteri kadar değer görmüyor. Sanatı anlayan ve takdir eden kullanıcılara oturduğum yerden dünyanın dört bir yanına ulaşabileceğim hususunda kendilerinden destek aldık. Şuan kendi portföyümü destek almadan yönetebiliyorum. Emeğinize sağlık.
tuge hanim
Tuğçe Hanım
Ressam
İnternet üzerinden tanıyabildiğimizden çok fazla kullanıcıya erişebileceğimizi öğrendik. Yıllardır kendileriyle çalışıyoruz . Emeğinize sağlık.
abdullahkaplan
Abdullah Bey
Afyon Reklam Merkezi Kurucu
uygulama gelistirme

Afyon bilgisayar

Uygulama Geliştirme

Firmanızı değerlendirerek sizin adınıza neler yapabileceğimizi paylaşalım. İletişim numaralarımız ve iletişim mailimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top